«هزار و چند شب» عنوان دومین رمان سید مهدی موسوی است که فایل pdf آن به صورت رایگان در نشر الکترونیک سایه‌ها منتشر شده است.

برای دانلود این رمان روی لینک زیر کلیک کنید:

رمان هزار و چند شب

یادداشت نویسنده:

در این روزهای سخت ایران، غیرممکن است که بتوانی برای چاپ کتابت شادی کنی، حتی اگر آن کتاب را در تبعید برای همان مردم و دردهایشان نوشته باشی.
پس بی‌هیچ شادی و هیجانی تنها می‌نویسم: رمان هزاروچندشب پس از چند سال تلاش شبانه‌روزی چاپ شد و از امروز در خارج از ایران می‌توان آن را با یک کلیک ساده تهیه کرد.

برای خرید کتاب در هرجای دنیا (جز ایران و چند کشور دیگر) که هستید، می‌توانید به سایت Lulu.com بروید و اسم Mehdi Mousavi را سرچ کنید یا راحت‌تر آنکه مستقیما روی این لینک کلیک کنید و وارد صفحه‌ی کتاب شوید:

لینک خرید رمان هزاروچندشب

متاسفانه به‌علت تعداد صفحات بالا، جلد هاردکاور و هزینه‌های نشر لولو، قیمت کتاب کمی بالا و ۴۵ یورو (۶۳ دلار) است، اما باور کنید این هزینه‌ی تمام‌شده‌ی چاپ کتاب به‌علاوه‌ی سود نشر لولو است و من سود خودم را از فروش کتاب، به سایت «صفر» اعلام کرده‌ام تا هزینه‌ای بیشتر را بر مخاطبان عزیزم تحمیل نکنم! چون ترجیح می‌دهم زندگی فقیرانه‌ای داشته باشم تا مخاطبم را از آثارم محروم کنم.

برای مردم داخل ایران و افغانستان و هرکس در جهان که به هرعلتی توان خرید کتاب را ندارد هم فکرهایی دارم: در چند روز آینده، پی‌دی‌اف رایگان کتاب را برای دانلود در همه‌جا خواهم گذاشت و از آن‌طرف هم چاپ و فروش آن را در داخل ایران آزاد اعلام کرده‌ام و مطمئنا به زودی تمامی دستفروش‌های کتاب، آن را در بساط خودشان خواهند داشت و تمام صفحات اینستاگرامی فروش کتاب، آن را عرضه خواهند کرد (در این چند روز سعی کرده‌ام تعدادی از این صفحات را به اشتراک بگذارم).

در اینجا باید تشکر کنم: از «اسد فقیهی» نازنین که تابلوی زیبایش بر جلد کتاب نقش بسته است، از «فاطمه اختصاری» عزیز که زحمت صفحه‌آرایی و طراحی جلد با او بود، از «مژگان حاجی‌زادگان» عزیز که ویراستاری کتاب را با دقتی بی‌نظیر انجام داد، از دکتر «امید نقوی» عزیز که زحمت ویرایش فصل ۳۹ رمان را به‌عهده گرفت، از «عاطفه اسدی» عزیز که زحمت مقایسه‌ی نمونه‌های کتاب را پذیرفت و از صدها نفر دیگر که در هنگام نگارش این کتاب از راهنمایی‌هایشان استفاده کردم.

در انتها از شما خواهشی دارم: من بدون هیچ سود مالی، حدود سه سال زندگی‌ام را بر این کتاب گذاشتم. شما آن را خوب بخوانید و به هر کسی که می‌شناسید برسانید. من رسانه‌ای ندارم و جز شما کسی کنارم نیست.
یادتان باشد ابتدا کتاب را بخوانید، پس از اتمام آن پانوشت‌های انتهایش را بخوانید و پس از آن بار دیگر کتاب را مرور کنید. مطمئن باشید ارزشش را دارد. من زندگی‌ام را روی این کتاب قمار کردم، پس بگذارید احساس کنم ارزشش را داشته است.

سید مهدی موسوی

7 نظرات در حال حاضر

  1. دوستت دارم مرد❤ با جاودانگی دوستت دارم. هرجای دنیایی دلم‌اونجاست.مرسی که دلت دریاست و نسخه ی رایگان منتشر کردی.

  2. سلام من میخوام این کتابو ولی ازکجا تهیه کنم نیست لطفا بگین از کجا بخرم

  3. ممنون و سپاس فراوان بزرگ مردِ شریف و کم تکرار
    با امید دیدارتون در وطن عزیزمون

  4. با کلمه به کلمه این کتاب زندگی کردم و خیلی چیزها آموختم.
    امیدوارم با اشتراک‌گذاری دیدگاه ها و علی‌الخصوص خود کتاب با دیگران،توانسته باشم ادای دینی به اثر و صاحب‌اثر کرده باشم.

  5. من 4 روز طول کشید تا این کتابو کامل خوندم الان 10 روز از تموم شدن کتاب گذشته امام من هنوز با حالو هوای کتاب دارم روزامو شب میکنم سرتاسر لذت بود خوندن این کتاب برای من و واقعا باهاش دارم زندگی میکنم

  6. دکتر جان شما در ایران هیچ گاه فراموش نمیشوید و همیشه بین شاعران چه در شب شعر ها و چه در گفتگو خا در فضای مجازی اسم شما با احترام و غرور آورده میشه، درود بی پایان بر شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *