• صفحه خانگی
  • >
  • کتاب
  • >
  • دلقک‌بازی جلوی جوخه اعدام، مجموعه شعری از سید مهدی موسوی

دانلود این کتاب برای ساکنین ایران، افغانستان و تمامی کشورهایی که قادر به خرید از آمازون نیستند (و همچنین هر کس در هر کجای دنیا که توانایی پرداخت این مبلغ را ندارد) رایگان است. در صورت تمایل برای پرداخت هزینه، می‌توانید مبلغی را به نیازمندان واقعی یا موسسات خیریه‌ی غیردولتی کمک کنید.
هرگونه پخش، تکثیر، پرینت و فروش کتاب، آزاد است. لطفا برای حمایت از این مجموعه‌شعر، آن را به دست هر کسی که مخاطب هنر و اندیشه است برسانید. این بزرگترین لطف و حمایت شماست.

نسخه‌ی چاپی کتاب در خارج از کشور، کماکان در سایت‌های مختلف آمازون، در سراسر جهان، قابل تهیه است. اگر خارج از ایران هستید ممنون می‌شوم نسخه‌ی چاپی آن را از آمازون کشور خودتان با مبلغی کمتر از “ده دلار” آمریکا تهیه کنید. فقط کافی است dalghakbazi را در سایت آمازون سرچ کنید.

نسخه‌ی چاپی کتاب در داخل کشور نیز ظاهرا توسط چندین فروشگاه مجازی و همچنین دستفروش‌های کتاب عرضه می‌گردد. اگرچه از فروش زیرزمینی کتاب هیچ سود مادّی متوجّه من نخواهد بود اما از دیدگاه من تهیه‌ی کتاب از آنها بلامانع است و اگر در روزهای آینده هر آدرسی برای عرضه‌ی کتابم در ایران بیابم به شما معرّفی خواهم کرد.

در انتها باز هم تشکر می‌کنم از طراح جلد این مجموعه، «ایلیا تهمتنی» عزیز و همچنین دوستان دیگری که به هر نحوی در انتشار این مجموعه مرا یاری دادند. و مهم‌تر از همه تشکر می‌کنم از خود شما که در این چند روز، بی هیچ منّتی در کنار من ایستادید و با خبررسانی و معرفی کتاب، مرا تنها نگذاشتید. جز شما و ادبیات دلیلی ندارم و منتظر خبرها و نظرات صمیمانه‌ی شما می‌مانم. لطفا با این هشتگ #دلقک_بازی_جلوی_جوخه_اعدام مرا از نظرات و علاقه‌ها و حرف‌هایتان پیرامون این کتاب آگاه کنید.

با عشق بی‌پایان
سید مهدی موسوی

لینک دانلود مستقیم کتاب:

دلقک‌‌بازی جلوی جوخه اعدام

1 نظر در حال حاضر

  1. حرف نداره بینظیره همه شعراش بی نظیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *