نسخه‌ی رایگان PDF مجموعه‌ی «به روش سامورایی» منتشر شد.

این کتاب شامل ۹۴ شعر در قالب‌ها و فضاهایی متفاوت بوده که همگی بعد از ۱۷ آذر ۱۳۹۴ و خروج اجباری من از ایران سروده شده‌اند. هیچ کدام از آثار این مجموعه (که پانزدهمین کتاب چاپ شده‌ی من است) قبلا در مجموعه‌های دیگر من به چاپ نرسیده و تنها تعدادی از آنها در شبکه‌های اجتماعی ارائه شده‌اند. «به روش سامورایی» پس از چند مجموعه‌ی اجتماعی-سیاسی، بازگشتی است به شعرهایی با فضاهایی فلسفی، عاشقانه و روان‌شناختی اما اینبار در فضایی سهل و ممتنع.

انتشار رایگان نسخه‌ی الکترونیک این مجموعه، انجام وظیفه‌ای بود در مقابل تمام عزیزانی که در ایران، افغانستان و سراسر جهان به هر دلیلی قادر به خریداری نسخه‌ی چاپی آن نیستند.

هرگونه انتشار، چاپ، پرینت و… این مجموعه (با ذکر کامل اسم شاعر و مشخصات کتاب) آزاد است. اگر اصرار دارید که بابت داشتن این مجموعه‌ی الکترونیک مبلغی را واریز کنید، به جای آن یا در به مشارکت گذاشتن و پخش کتاب مرا یاری کنید یا به یک فرد واقعا نیازمند یا موسسه‌ای غیردولتی (هر مقدار که صلاح می‌دانید) کمک کنید.

باید همین‌جا تشکر کنم از هنرمند عزیز «آزاده خواجه‌نصیری» برای نقاشی زیبای جلد کتاب، «عاطفه خواجه‌نصیری» نازنین برای طراحی جلد، «مژگان حاجی‌زادگان» عزیز برای ویراستاری و «آگرین» گرامی برای صفحه‌آرایی این مجموعه.

اگر در داخل ایران هستید و نسخه‌ی چاپی این مجموعه را می‌خواهید به استوری‌های هایلایت شده‌ی اینستاگرامم و توضیحات آنجا مراجعه کنید و این مجموعه را یا از فروشنده‌های مجازی کتاب زیرزمینی بخواهید یا دستفروش‌‌های کتاب. لازم به ذکر است که من با هیچ یک از فروشندگان کتاب داخل ایران در تماس نیستم و مبلغی از آنها دریافت نمی‌کنم.

اگر در خارج ایران ساکنید و علاقمند به داشتن کتاب هستید به زودی در اینستاگرام، کانال تلگرام، فیس‌بوک و سایت شخصی‌ام آدرس و روش خرید کتاب را اطلاع‌رسانی خواهم کرد. نسخه‌ی چاپی کتاب تا یک یا دو هفته‌ی دیگر در سراسر جهان عرضه خواهد شد.

در انتها از شما خواهشمندم که حامی این مجموعه باشید و با پخش آن در شبکه‌های اجتماعی و میان دوستانتان، تلاش فرهنگی مرا به سرانجام برسانید. خودتان نیز عکس‌ها، مطالب و پست‌هایتان را با هشتگ #به_روش_سامورایی درج کنید تا من (به شرط پرایویت نبودن صفحه‌تان) آن را ببینم. در این روزهایی که من و آثارم با بایکوت خبری رسانه‌های داخلی (و حتی رسانه‌های خارجی وابسته) روبرو هستیم تنها راه رسیدن این سطرها به دست مخاطبان ادبیات، خود شما هستید که برایم از هر رسانه‌ای عزیزترید.

سید مهدی موسوی
۱۶ تیر ۱۳۹۸

برای دانلود نسخه‌ی PDF روی لینک زیر کلیک کنید:

مجموعه شعر «به روش سامورایی»

1 نظر در حال حاضر

  1. بسیار لذت بردم. به امید روزی که جلسه معرفی کتاب و امضا برای کتابهای استاد عزیزمون برگزار بشه و کتاب در دسترس عموم مردم قرار بگیره.?☀?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *